Kontakt oss

Har du spørsmål om kosthold og psykiske eller fysiske plager forbundet med dette - eller om foreningen vår - er det bare å ta kontakt. Enten til Mat & atferd sentralt eller direkte til et av lokallagene våre.

08.06.201613:51 Tore Olsen
Postadresse Mat & atferd 
Mat & atferd
Gustav vegen 6 A
6082 Gursken


Daglig leder
Ingunn Notøy
e-post: post@matogatferd.no
mobil: 94 81 86 05

Webredaktør
Tine S. Østby
e-post: redaksjon@matogatferd.no
Gunn-Karin Sakariassen
Leder
Gunn-Karin Sakariassen
leder@matogatferd.no
Nestleder
Merete Askim
nestleder@matogatferd.no

Kontaktinfo til lokallagene

---------------------------

Mat & atferd-Østlandet
ostlandet@matogatferd.no

Mat & atferd-Rogaland
rogaland@matogatferd.no

Mat & atferd-Hordaland
hordaland@matogatferd.no        

Mat & atferd-Midt-Norge
midt-norge@matogatferd.no      

Mat & atferd-Nord-Norge
nord-norge@matogatferd.no

---------------------------

Mat & atferd Likepersoner

---------------------------

Sentralstyre

Gunn-Karin Sakariassen, leder, Mat & atferd Østlandet
Merete Askim, nestleder, Mat & atferd-Midt-Norge
Geir Flatabø, Mat & atferd-Hordaland
Anbjørg Hellestræ, Mat & atferd-Rogaland
Inger Marie Næss, Mat & atferd-Østlandet
Jannicke Thomesen, Mat & atferd Østlandet
Sonja Riiber, 1. vara, Mat & atferd Midt-Norge
Renate Skredlund, 2. vara, Mat & atferd-Nord-Norge

Valgkomité

Hilde Holter, Mat & atferd-Rogaland

Lokallagene

Mat & atferd-Østlandet: Jan Erik Kataja Eriksen, leder
Mat & atferd-Rogaland: Hilde Holter, leder
Mat & atferd-Hordaland: Dag Einar Liland, leder
Mat & atferd-Midt-Norge: Sonja Riiber, leder